ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8078015
nr 807 8015
Nyrokoko, höjd: 166
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 11 februari 2013
kl 20:19:47
1.800 kr
2.000 kr
2.600 kr
3.000 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.